ثبت نام صفحه اختصاصی تولیدکنندگان چیلر

ثبت نام تولید کنندگان

به اطلاع تولید کنندگان محترم چیلر می رساند ، وب سایت مرجع فروش چیلر قصد دارد لیستی از تولیدکنندگان معتبر چیلر را از طریق انتشار در بخش ویژه ای ، در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. به همین جهت از شما دعوت می نماییم ، اطلاعات شرکت ، محصولات و راه های تماس خود را به جیمیل chillerhvacir@gmail.com  ارسال نمایید. این اطلاعات در یک صفحه مختص شما به صورت همیشگی منتشر خواهد شد.

ایجاد صفحه اختصاصی در مرجع فروش چیلر چه مزایایی دارد؟

همانطور که می دانید ، یکی از حوزه هایی که رقابت بسیاری شدیدی در فضای مجازی برای جذب مشتریان دارد ، صنعت تبرید ، مخصوصا محصول چیلر است. بسیاری از تولیدکنندگان و کسب و کارها سال ها است که در تلاش هستند تا سهمی از این بازار پر رونق داشته باشند.از طرفی به دلیل تخصصی بودن این سیستم ، تبلیغات در وب سایت های عمومی چندان نیز نمی تواند کارساز باشد. وب سایت مرجع فروش چیلر یک مرکز تخصصی برای فروش این محصول است که در بسیاری از کلمات مرتبط نیز در رتبه های بالای گوگل قرار دارد. با انتشار اطلاعات خود ، یک فرصت استثنایی برای یافتن مشتریان جدید و بیشتر خواهید داشت.

هزینه ثبت نام تولید کنندگان چیلر چقدر است؟

ثبت نام  برای شما کاملا رایگان است. فقط کافی است که اطلاعات خود را به ایمیل chillerhvacir@gmail.com ارسال کنید.

ما هرگز رقیبی برای تولیدکنندگان و فروشندگان چیلر نبوده ایم ، نیستیم و نخواهیم بود. رسالت تعریف شده برای مرجع فروش چیلر ، ایجاد مرکزی برای ارتباط بیشتر و بهتر خریداران و تولیدکنندگان چیلر است. در ابتدای راه سعی ما بر آن بود که وب سایتی درخور و شایسته برای این هدف مهیا کنیم. گام بعدی جمع آوری اطلاعات تولیدکنندگان است.

امیدواریم در این راه ما را یاری نمایید!

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت جزییات این طرح ویژه از طریق شماره 09905179462 با ما در تماس باشید.